Motif Yapı Kurumsal
BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Sektörün öncü firmalarından olan Motif Yapı 2002 yılında Bursa’da kurulmuştur. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen yapı ve dekorasyon markalarının ürün satışını ve desteğini sağlayan tecrübeli ve köklü bir kuruluştur. Bursa’da 800 m² mağaza, 4000 m² açık-kapalı depo alanı ve özel otoparkı ile müşterilerine hizmet vermektedir. 2016 yılında Mustafakemalpaşa’da kurulan şubesiyle 1000 m² mağaza, 2000 m² kapalı depo alanı ve özel otoparkı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Misyon & Vizyon

Müşteri memnuniyetini esas alan kuruluşumuzun misyonu: müşteri taleplerini; kaynaklarını doğru ve etkin kullanarak, istenilen kalitede ve planlanan zamanda, minimum maliyetli rekabetçi fiyatlarla, çalışan personelimizin de desteğiyle yerine getirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sürekli kılacak hizmeti vermektedir.

Pazar içerisinde “sistemli çalışan ve verimli firmalar ayakta kalır” fikrini taşıyan işletmelerin Türkiye ve Dünya pazarlarında hakettikleri yeri almaları için profesyonel çözümleri üreten bir kuruluş olmaktır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ Kredi Kartına Taksit ve Mail Order ile Ödeme İmkanı
SORUNSUZ TESLİMAT Motif Yapı güvencesiyle, sorunsuz sevkiyat, sorunsuz kurulum.
ÜRÜN KALİTESİ Daimi ürün kalitesi, Motif Yapı hassasiyeti altında, sizlerin yanında.
ADİL FİYATLANDIRMA Her zaman adil fiyatlandırma ile, mutlu müşteri garantisi.
© CopyRight 2019